Sportowy Dzień Kobiet [FOTORELACJA]

turniej siatkówki w okazji Dnia Kobiet

Obchodzenie przeróżnych świąt na sportowo to już chyba gostynińska tradycja. Z okazji Dnia Kobiet odbył się otwarty turniej siatkówki kobiet, w którym udział wzięło aż 8 drużyn!

Impreza została zorganizowana na hali MOSiR przy ulicy Kutnowskiej. Co prawda pogoda była dziś piękna, ale organizatorzy oczywiście nie mogli tego przewidzieć. A o zawodniczki należało zadbać z należytą rozwagą.

Turniej okazał się być znakomitym pomysłem. Do udziału zgłosiło się aż 8 drużyn z Gostynina i okolic. Niestety tylko siedmiu z nich udało się dotrzeć na miejsce i wziąć udział w zawodach.

  • GOST-TEAM
  • LIDERKI SZCZAWIN
  • MAZOWIA GOSTYNIN
  • MT VOLLEY WORLD
  • ENDOFIT GOSTYNIN
  • ZESPÓŁ SZKÓŁ ŻYCHLIN
  • DREAM TEAM GOSTYNIN

Panie rywalizowały ze sobą od godziny 10:00 i przez cały dzień ani na chwilę nie traciły zapału. Obserwując niektóre zagrania, można było odnieść wrażenie, że ma się przed sobą profesjonalistki w akcji. Na pewno nie było łatwo, ale chodziło przede wszystkim o dobrą zabawę i promocję aktywności fizycznej. Wszystkim zawodniczkom turnieju serdecznie gratulujemy kondycji i umiejętności.

Najważniejsze na koniec. Kto zajął miejsca na podium? Oto wyniki!

1. Gost-Team
2. Dream Team
3. Liderki Szczawin Kościelny
4. Zespół Szkół Żychlin
5. MT Volley World
6. Endofit Gostynin
7. Mazovia Gostynin

Wyróżnienia indywidualne:
  • Emilia Pińkowska (Gost-Team),
  • Renata Kaułska (Dream Team Gostynin),
  • Klaudia Wypych (Liderki Szczawin Kościelny),
  • Gabriela Jaźwińska (Zespół Szkół Żychlin),
  • Nikola Rogowicz (MT Volley World),
  • Marta Żytkiewicz (Endofit Gostynin).

Kliknij i obejrzyj pozostałe fotorelacje.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Od najstarszego
Od najnowszego Od najlepiej ocenianego
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ola
Ola
1 rok temu

Gratuluję, Dzień Kobiet na sportowo, super

Ksenia
Ksenia
1 rok temu

Bardzo podobał mi się opis całego zdarzenia przez panią ale kibice chyba nie dopisali.

Jacek
Jacek
1 rok temu
Odpowiedź do  Ksenia

W naszym mieście nie ma tradycji przychodzenia na takie wydarzenia. Mało kiedy w ogóle ktoś o nich wie prócz zainteresowanych

Sławek
Sławek
1 rok temu
Odpowiedź do  Jacek

A szkoda, ale być może za mało reklamowane są niektóre wydarzenia