Aż 55 kibiców Wisły Płock z Gostynina i okolicy wybrało się w sobotę, 23 maja 2026 r. na mecz 34 kolejki PKO BP Ekstraklasy Lech Poznań – Wisła Płock.
Chociaż dla płockiej drużyny mecz nie miał największego znaczenia z perspektywy układu tabeli, to jednak wyjazd był udanym podsumowaniem całego sezonu. Kibice obejrzeli dobry mecz, w którym to padł remis 2:2 a po końcowym gwizdku nastąpiła mistrzowska feta i koronacja Mistrza Polski Lecha Poznań. Wisła i jej kibice w tym sezonie musieli zadowolić się tylko 8 miejscem, choć ambicje były większe, gdyż Nafciarze w przerwie zimowej w połowie rozgrywek byli liderem tabeli.
- W sobotnie popołudnie wyruszyliśmy autokarem ze wspólnej zbiórki w kierunku stolicy Wielkopolski. Termin spotkania oraz dogodny dojazd sprawiły, że nic nie stanęło na przeszkodzie, by w Poznaniu zameldowało się aż 55 Gostynińskich Nafciarzy! Na sektorze prowadziliśmy głośny i solidny doping, który zaowocował remisem 2:2 z mistrzem Polski. W doskonałych humorach wróciliśmy do Gostynina chwilę po północy. To był naprawdę udany wyjazd. WISŁA TO MY! — relacjonują organizatorzy wyjazdu gostynińskiego autokaru, członkowie grupy FCG’06.






W Gostyninie tylko ZKS WISŁA PŁOCK !
Tylko RTS!!! Płockiery to frajery!!